Yorumlar

Emre Üçkol
Emre Üçkol
Hasan hocam, deneyimli ve bilgili biri verdiği önemli bilgilerle verilen paranın kat kat fazlasını çıkarırsınız
Amorium Tasarım
Amorium Tasarım
2 yıllık çabalarım ve sonuç vermeyen uğraşlarım Hasan Hoca sayesinde son buldu. :) Bir direksiyon hocasindan ziyade bir psikolog gibi sizin kafanıza takılan bütün sorunlara tüm sakinligiyle cözüm bulmanızı sağlıyor. Kendisine çok teşekkür ediyorum 👏👏
Neriman
Neriman
asan hocam burdan da size teşekkürlerimi iletmek istiyorum. Benim de bir çok arkadaş gibi ehliyetim var fakat bilgim, cesaretim yoktu. Sayenizde doğru bilgiler edindim cesaretimi güvenimi kazandırdıniz. 4 saat birlikte çalışmış olmamıza rağmen baya yol katettigimizi düşünüyorum. ***Kesinlikle tavsiye ediyorum ders almak isteyen arkadaşlar için. Hiç şüpheniz olmasın kendisi sabırlı ve anlayışlı bi öğretici ***. Bu arada İlk derslerde arabanızı çukurlarla tumseklerle yordugum için aracinizdan ve sizden özür diliyorum biraz para birikimi yapıp aracı ben satın alacam
M
M
Kendisini diğer sürücü dersi veren eğitmenlerle kıyasladığınızda çok daha iyi olduğunu ve makul fiyat verdiğini göreceksiniz. Ben çok memnun kaldım, ehliyetimi almıştım ama pratiğim kötüydü bundan dolayı kendisinden ders aldım ve 4 ders almam yetti birazda üstüne kendi cesaretimi ekledim ve 1 yıldır sıkıntısız normal vites araba kullanıyorum.
Nazan özdemir
Nazan özdemir
Ben yaklasık 20 yıllık ehliyet sahibiyim ancak cok kisa bir deneyim sonrası yıllarca araba kullanmadım hasan hoca bana okadar güven verdiki normalde trafik çok korkutucu geliyordu hiç heycanlanmadan ilk derste trafiğe çıktık ve tek sorunumun eksi bilgilerimdeki yanlis olan kısımlardan kaynaklandığını söyledi. Haklıydı cok basit bir cümle tüm işi kolaylaştırdı "önünüze bakın" 😁 tesekkur ederim.
free fall
free fall
Hasan Bey uygun fiyata ders veren, bilgili kendini geliştirmiş ve kendini güzel ifade edebilen bir insan. Gönül rahatlığıyla ders alabilirsiniz.
War Thunder TR
War Thunder TR
Öncelikle herkese selamlar, Hocamızın çok iyi bir usta öğretici olduğunu zaten söylememize gerek yok. Buyrun kendiniz gelin 1 ders alın ve gerçek usta ile tanışın :)
Yusuf Emirhan
Yusuf Emirhan
Çok iyi
Oğuzhan Yediel
Oğuzhan Yediel
Hocamız gerçekten çok iyi başarılı ve anlayışlı birisidir. Herkese tavsiye ediyorum. Güler yüzlü ve en önemlisi işinin ehli birisidir. :)
nesligül coşkun
nesligül coşkun
Hasan Hoca kendini geliştirmiş, bilgili ve çok tecrübeli biri. Şu ana kadar 2 ders aldım ve kısa sürede uzun yol aldık. Sürekli moral, motivasyon, güven aşılaması, araba kullanırken kendimi rahat hissetmemi sağladı. Derslerde kendine güvendiği kadar size de bunu hissetiyor ve ondan aldığınız güvenle panik yapmadan yolunuza devam edebiliyorsunuz. Bunun yanında arabanın işleyişle ilgili herkesin yanlış bildiği doğruları öğretiyor, motora ve arabanın aksamına zarar vermeden arabayı nasıl kullanmanız gerektiğini anlatıyor. Ben 2’şer saat ders aldım. Dersten önce sizi istediğiniz yerden alıyor çalışma alanına götürüyor ve 2 saatlik süre, sürücü koltuğuna oturduğunuz anda başlıyor, ders bitince de aldığı yere bırakıyor yani 2 saat denilse de 3 saatini size ayırmış oluyor. Böyle özverili, duyarlı, çalışkan biri olduğu için iyiki onunla çalışmışım diyorum.

ADD REVIEW:

Rating:
Trafik Dersi